سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر
۱۳۹۴/۸/۲۳, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۸/۲۳ ۱۰:۰۸ صبح، توسط mehdi110.)
ارسال: #24
RE: درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر
(۱۳۹۴/۷/۲۴ ۱۱:۵۷ عصر)09373269321 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما ..من یه اینورتر جوش بورای s300 دارم این دو ولومه هستش یه ولمش واسه امپر هستش و ولوم دیگه نوشته قوس من این رو نمیدونم هرچی پاین بالا میکنم الکترود میچسبه یا جوش خوبی در نمیاد لطفا کمک کنید ..اگه میشه در باره این ولوم ها توضیح دهید با تشکر.....

سلام . من در سازمان فنی حرفه ای 1 سال اموزش جوشکاری co2 و جوش برق رو گذروندم . با دستگاه های رکتی فایر 3 فاز 500 آمپر گام الکتریک کار کردم .حتی بزرگترین دستگاه رکتی فایر 3 فاز با بهترین مارک یک موقع هایی مارو خیلی اذیت میکردند میچسبیدند . و جوش در نمویمد .
ببنید دستگاه اولا زیاد کار نکشید اذش. بعد قطعه کار باید خیلی تمیز باشه کثیف بودن قطعه کار باعث خرابی و چسبندگی میشه قطعه کار رو با فرچه سیمی قشنگ تمیز کن . جنس الکترود هم مهمه از الکترود آما یا میکا استفاده کن . مهارت جوشکاری هم خیلی مهمه اگه مهارت کافی نباشه سریع میچسبه اصولا چسنبدگی در جوشکاری به مهارت شما برمیگرده اگه مهارت کافی نباشه الکترود سریع میچسبه . ماهم خیلی مشکلات با بهترین دستگاه های 3 فاز داشتیم این چیز زیاد عجیبی نیست .
یه موقعی هایی میومدیم دستگاه انقدر اذیت میکرد که کلا بیخیال جوشکاری میشد اما فردا همون دستگاه بهترین جوش رو میداد . حتی مهندس جوشکاری مون هم اذش سردرنموورد.
تمام دستگاه های اینورتر برد هاشون چینی هستش حتی اینورتر های ایرانی هم چینی . ایران فقط کار مونتاژ رو داره هیچ بردی در ایران تولید نمیشه. پس شما همون برین دستگاه چینی بگیرین بهتر چون قیمتش بهتره . ایرانی هم بگیرین بازم قطعاتش بازم چینی . کسانی که کار زیادی با دستگاه جوش دارند اینورتر ها بدرد نمیخوره ضعیفن ترانس های قدیمی خیلی قدرت بالای دارنرد خرابی بسیار کمی. بعضی ها میخان از اینورتر ها برای جوشکاری اسکلت کمک بگیرن که این کار بسار اشتباهی . اینورتر ها برای کار های سبک و 3 تا 4 ساعت طراحی شدن کار زیاد اونارو خراب میکنه.
درضمن طول کابل جوشکاری و طول کابل برق خیلی تاثیر داره هرچی کابل کوتاه تر جوش بهتر اگه کابل رو بلند بگیری تو جوش تلفات داری بعد جوش خوبی در نمیاد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خرید دستگاه جوش اینورتر - mra - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴, ۰۲:۳۱ عصر
RE: درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر - mehdi110 - ۱۳۹۴/۸/۲۳ ۱۰:۰۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان