سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر
۱۳۹۲/۱۰/۱۴, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #16
RE: خرید دستگاه جوش اینورتر
با سلام خدمت دوستان، بنده هم مشکل شما را داشتم تو انتخاب کردن اما خیلی دستگاه امتحان کردم با دوستان جوشکارم و در آخر با تمام تحقیقاتی که هم علمی و هم عملی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که برند های دارای IGBT در ایران که چه ایران تولید کنندش باشه چه چین به درد نمیخوره و اون IGBT که اسمش هست نیست و فقط ترانزیستورهاش IGBT هستش اما درایو دستگاه و سیستم های دیگش برای Mosfet طراحی شدن و فقط IGBT به جای Mosfet گذاشته اند.
دوم اینکه برند هایی مانند گام الکتریک از نظر قیمت بالا می باشند اما از نظر کیفیت در بسیاری موارد با دستگاه های به مراتب پایین تر برابری دارند.
سوم اینکه در بین برند های موجود در بازار یکی برند آلفا و دیگری برند پاوریونیک که برای شرکت ایران ولتاژ هستند رو پیش نهاد می کنم، برند پاوریونیک به شرکت ایران ولتاژ تماس بگیرین اجازه تست هم دارین قبل از خرید، الفا هم مشابه همین دستگاه هستش، قیمتشم مناسبه.
چهارم اینکه دستگاهی رو که دارای پیچ Arc Force هست رو اطلا نخرید این یک ابتکار غیر کاربردی چینی ها هستش که حتی در بعضی از برند های سیمش اطلا وصل نیست وروش حساب نکنید.
سوالی چیزی بود در خدمت هستم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط amirsoheib ، omid2004 ، lotfi_arash
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خرید دستگاه جوش اینورتر - mra - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۲:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان