از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
مناسب ترین راهکارهای عملی برای بهینه سازی آمار بازدید وب سایت
۱۳۹۴/۸/۲۱, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #1
مناسب ترین راهکارهای عملی برای بهینه سازی آمار بازدید وب سایت
در حالی که بهینه سازی رنگینگ وب سایت در نتیجه‌های جستجوی موتور گوگل همواره موثر می‌باشد، ولی بایست بدانید بالا بردن آمار بازدید وب سایت از شیوه‌های دیگر هم صورت می‌گیرد. پس بایست به راهکاری‌های عملی به منظور بالا بردن آمار بازدید وب سایت توجه خاصی کنید. این موضوع به منظور کسب و کارهای محدود خیلی مهم است.

اولین راهکار عملی نوشتن و تهیه محتوای مناسب برای وب سایت است

برای اثر گذاری بر روی موتور جستجوی گوگل محتوای مناسب با توجه به واژه‌های کلیدیتان را در طراحی وب سایتتان بگذارید. بنابراین به تحلیل و بالا بردن چگالی واژه‌های کلیدی وب سایتتان اقدام کنید. افزون بر آن، محتوای سایتتان می‌تواند در لیست نرم افزارهای جمع آوری مطلب قرار بگیرد. به همین خاطر محتوای وب سایتتان در مقابل دید کاربران زیادی واقع خواهد شد و کاربرانی که هدف شما را شامل می‌شوند هم به آن دستیابی می‌یابند. ولی قبل از هر پیزی ضروری است مطالب تهیه شده بسیار با کیفیت و مربوط به کسب و کارتان باشد، خوب نوشته شده باشند و برای کاربران مفید باشند.

دومین راهکار عملی حضور فعال شما در شبکه‌های اجتماعی است

[تصویر:  seomahdipedram.ir.jpg]


دیده شده که خیلی از صاحبان وب سایت‌ها برای گرفتن بک لینک از سایت‌ها و انجمن‌های آنلاین دیگر تلاش زیادی می‌کنند این کار هر چند انجمن و فروم را از یکدستی در می‌آورد اما در بهینه سازی سایت، سئو بسیار تاثیر گذار است. موضوع خودتان را در انجمن یا شکه اجتماعی پیدا کنید و دقیقا در‌‌ همان جایی که به کسب و کار شما مرتبط است کامنت بگذارید، اسم واقعیتان را بنویسید و با آن وارد شوید تا اعتماد افراد بیشتری را در انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی به وب سایتتان جلب کنید.

سومین راهکار عملی به دست آوردن مهارت‌های لازم به منظور تهیه ویدیو‌های آموزشی است.

امروز دیدن ویدئو و اثرگذاری آن خیلی بیشتر از قبل شده است. این روز‌ها بازاریابی ویدئوئی کاملا دنیای مجازی را تحت تاثیر گذاشته است. گذاشتن ویدئو‌های کسب و کارتان در یوتیوب و آپارات در جهت بالا بردن آمار بازدید طراحی سایتتان درست مانند شبکه‌های اجتماعی و انجمن‌ها تاثیر دارد. یکی از مدل‌های ویدئو هائی که هماره جذابیت دارد ویدئو‌های آموزشی می‌باشد. یک موضوع مربوط به کسب و کارتان را انتخاب کنید و درباره‌اش فیلمبرداری یا تصویر سازی کنید. لازم نیست زیاد حرفه‌ای باشید کوتاه و واضح و صمیمی برخورد کنید آن را در یوتیوب آپلود کنید و لینک وب سایتتان را در آن بنویسید تا منجر به دیده شدن توسط کاربران آنجا و به تبع بالا رفتن ترافیک وب سایتتان گردد.

اگر راهکارهای عملی سئو و بهینه سازی سایت را به منظور بالا بردن رنگینگ سایتتان در گوگل به کار ببرید این نکته را هم در نظر بگیرید که نبایست همه سعیتان را در عرصه بازاریابی اینترنی به بهینه سازی سایت بگذارید. پس مناسب است از راهکارهای عملی دیگری هم بهره بگیرید و آمار بازدید بیشتری را به وب سایتتان روانه نمایید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان