از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
سوال در خصوص بی احترامی به خانواده همسر و پاسخ مشاوره خانواده
۱۳۹۷/۲/۲۱, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #1
سوال در خصوص بی احترامی به خانواده همسر و پاسخ مشاوره خانواده
سوال در خصوص بی احترامی به خانواده همسر و پاسخ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من حدود ۶ساله ازدواج کردم ویک دختر ۴ ساله دارم و من و همسرم همدیگرو دوست داریم اما از همون ابتدا ازدواجمون خانواده همسرم شروع به بی احترامی به من کردن ،من ابتدا زیاد توجه نمی کردم اما بعد از مدتی خسته شدم وشکایت و گله به همسرم کردم . ابتدا همسرم از من حمایت میکرد اما خانواده اش به همسرم فهموندن اگه از من حمایت کنه خودشم ترک میکنن.حالا من هر وقت از خانواده همسرم توهین می بینم اگه به همسرم بگم ،عنوان میکنه که من اشتباه میکنم و کار خانواده اشو توجیح میکنه در صورتی که اصلا اینطور نیست و اگه من یه اخم به خانواده اش کنم خیلی از من شاکی میشه .خدا روشکر ما جدا زندگی می کنیم و از نظر مالی هم نیازی به خانواده اش نداریم

.
اما رفتار شوهرم در مورد اینکه بی حرمتی خانواده اشو نسبت به من نمی بینه یا توجیح میکنه برام خیلی سخته،البته خانواده اش خیلی راحت بهمون نشون دادن میتونن پسرشونو ترک کنن
پاسخ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما 6 ساله ازدواج کردید و بهتر میدونید جنگ با خانواده همسر کاملا بی نتیجه است

.
و میتونه نظر شوهرتون رو هم نسبت به شما تغییر بده

.
به جای این همه جنگیدن و تحت فشار قرار دادن شوهرتون کمی از در محبت وارد میشدید

.
با محبت کردن به خانواده شوهرتون میتونید اعتماشون رو جلب کنید

.
راه سختی هست ولی امکان پذیره

.
بعد از این مرحله میتونید غیر مستقیم روی همسرتون هم موثر باشید

.
و زندگی شما وارد مرحله آرامش خواهد شد

.
برای پاسخ به سوالات خود می توانید به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سر بزنید
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان