از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
کاشت ابرو
۱۳۹۶/۱۲/۲۲, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #1
کاشت ابرو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروزه کاشت ابرو
با استفاده از موهای زنده و طبیعی به عنوان یک راه کار ایده آل و جایگزین مناسب تاتو ابروها بسیار مورد تقاضاست زیرا کاشت ابرو با موی طبیعی قابلیت اصلاح، تغییر فرم و حتی رنگ شدن را دارد. نکته قابل ذکر این است که کاشت ابروی طبیعی بر روی تاتوهای قدیمی، بی روح و یک فرم با استفاده از فناوریها و تکنیکهای جدید و مدرن با اتکاء به دانش و تجربه متخصصین و پزشکان کارآزموده کاشت ابرو به سهولت صورت میگیرد.

کاشت مژه طبیعی و ابرو اگر توسط متخصص با تجربه انجام شود ظاهری بسیاری زیبا و طبیعی به چهره شما می بخشد. کلینیک سیب سرخ با بهره گیری از فناوریهای تخصصی و فوق تخصصی کاشت ابرو علاوه بر کاهش ریزش موهای ابرو به پرپشت شدن ابرو کمک می‌کند. در این کلینیک، متخصصین با تجربه با استفاده از مو طبیعی خود بیمار برای ایجاد زیبایی طبیعی در چهره و مبتنی بر نظر، سلیقه و فرم صورت وی، کاشت ابرو را انجام می دهند. این پروسه بدون کوچکترین ناراحتی و عارضه و از طریق بی حسی موضعی صورت می‌گیرد.

در کاشت ابرو با استفاده از مو طبیعی به وسیله مداد مدل ابرو ترسیم می شود و توسط کادر درمانی و متخصصین سلامت با دقت بررسی می‌شود و با مشورت با خود بیمار تغییرات در مدل و فرم ابرو تا رسیدن به بهترین مدل ابرو جهت کاشت موهای طبیعی انجام می‌گردد. کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو سیب سرخ از طریق بی حسی موضعی، بدون درد و به صورت سرپایی در یک جلسه یک ساعته انجام می‌شود. در این روش، مقداری از موهای سر از ناحیه پشت گوش برای انتقال به ابروها برداشته می‌شود و از بین آنها موهای دارای ضخامت مناسب (موهای با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابرو) برای ابروها با توجه به تجربه و تبحر پزشک متخصص انتخاب می‌شوند.

در نهایت نیز بعد هر فولیکول مو را بطور ماهرانه و با خواب صحیح مخصوص به آن ابرو درون منفذ بسیار ریزی که در پوست ابرو ایجاد کرده‌ایم قرار دهیم. ریشه این موهای انتقال یافته (پیوند شده) زنده می‌باشد و در ناحیه جدید (ابروها) شروع به رشد می‌کند. بیمار می‌تواند بعد از گذشت 3 الی 6 ماه بنا به صلاحدید پزشک متخصص برای رنگ کردن ابروهای تازه کاشت شده خود اقدام کند.
رویکرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای افراد زیر توصیه می‌شود:
 • افراد دارای ابروهای کم پشت
 • افراد دارای ابروهای غیر زیبا از نظر فرم و شکل (متقاضی تغییر فرم صورت با کاشت ابرو )
 • افراد دارای جای بخیه یا سوختگی درون ابروها (متقاضیان ترمیم ابرو با کاشت ابروی طبیعی )
 • افراد دارای تاتوی ابرو قدیمی (متقاضیان انجام کاشت ابرو بر روی تاتوی خود)
 • افرادی که ابروی خود را به دلیل بیماریهای خاص از دست داده اند.
 • افراد دارای وسواس یا عادت کندن ابروها (تریکوتیلومانیا)
 • افراد دارای کم پشتی مادر زادی ابروها
 • افراد دارای ابروهای آسیب دیده بر اثر برق گرفتگی، تصادف، سوختگی، مواد شیمیایی (مانند اسید) و …
 • افراد دارای دوره درمانی شیمی درمانی – رادیو تراپی

طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده است که رویکرد کاشت ابرو جایگزین مناسبی برای تاتو ابرو و هاشور کردن ابروها (میکروپیگمنتیشن) می باشد. از اینرو انجام هاشور ابرو و تاتو در مراکز غیر بهداشتی مانند آرایشگاه ها ریسک انتقال بیماریهایی از جمله هپاتیت، ایدز و … را به همراه دارد. در کلینیک سیب سرخ تمام مراحل کاشت ابروی طبیعی با وسایل استریل در یک محیط کاملا تمیز و بهداشتی و با نظارت کادر درمانی و پزشکان متخصص و با مجوز رسمی از وزارت بهداشت صورت میگیرد.
هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو با توجه به اینکه بر اساس نیاز بیمار صورت می‌گیرد به همین دلیل نمی‌توان هزینه کاشت مو را به صورت ثابت مشخص کرد و از اینرو قیمت متغیر می باشد. از دگر سو هزینه برای افراد متقاضی یک عامل مهم برای تصمیم گیری است. بنابراین برای ارزیابی و برآورد هزینه باید توجه داشته باشید که هزینه جراحی کاشت ابرو با توجه به نیاز بیمار و میزان ریزش ابروهای وی تغییر می‌کند. به طور کلی اهم عوامل کلیدی تاثیر گذار در هزینه عبارتند از:
 • مهارت و تخصص پزشک: پزشک متخصص با تجربه و متبحر می‌تواند با شناسایی زاویه خوب کاشت موهای ابرو نتیجه کار را در راستای افزایش رضایت‌مندی بیمار به صورت طبیعی‌تر انجام دهد.
 • سابقه پزشک در کاشت ابرو : هر چه پزشک در زمینه کاشت ابرو خوشنام بوده و سابقه طولانی در این زمینه داشته باشد، هزینه بیشتری هم دریافت خواهد کرد
 • تجهیزات و دستگاه‌های کاشت ابرو: در کلینیک‌های تخصصی با تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی و مبتنی بر استانداردهای روز دنیا، هزینه بیشتری برای کاشت ابروی طبیعی دریافت می‌شود.
کلینیک سرخ با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادر درمانی مجرب و متبحر و استفاده از آخرین فناوریها، دستگاه ها و متدهای درمانی کاشت ابرو
طبیعی ابروانی زیبا را برای چهره شما به ارمغان می‌آورد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان