از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
مولفه های مهم وب سایت های اثرگذار (بازاریابی اینترنتی)
۱۳۹۴/۸/۲۰, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #1
مولفه های مهم وب سایت های اثرگذار (بازاریابی اینترنتی)
خیلی از کمپانی‌ها تعیین راهکارهای عملیاتی طراحی سایت خودشان را به تیم تخصصی و با مهارت می‌سپارند. بنابراین دشواری‌های تخصصی راهکارهای عملیاتی دنیای وب آن‌ها و نه ارزش اضافه شده برای اشخاص صاحب نفع شرکت (مشتریان، سهامداران، کارمندان) دو برابر می‌شود. خیلی‌ها هم از شرکت‌ها تعیین راهکارهای عملیاتی طراحی سایتشان را به خود طراحان سایت می‌سپارند و بنابراین هزینه‌های نصب و نگهداری راهکارهای وب آن‌ها و نه ارزش اضافه شده اشخاص صاحب نفع (مشتریان، سهامداران، کارمندان) بالا می‌رود. به منظور خودداری از متحمل شدن هزینه‌های بالا در زیر لیستی از مولفه‌هایی که یک وب سایت بازرگانی اثرگذار بایست داشته باشد را بیان می‌کنیم:

اعتماد سازی کنید. برای این کار رجوع به مولفه‌های جهان واقعی اطمینان بخش و کارساز است. برای نمونه: عکس‌هایی از مکان‌های مختلف شرکت، آرم، آدرس پستی، عکس‌های مدیران شرکت وغیره تهیه کنید و در طراحی سایتتان بگذارید.

به خواسته کاربران سریع جواب بدهید و کاری کنید که طراحی سایت شما در اراده خدمات بهترین و سریع‌ترین باشد وب سایتتان را شلوغ نکنید تا کاربر آشفته نشود و سرراست به خواسته‌اش برسد و آن را با شما در میان بگذارد. هدف طراحی سایتتان پدید آوردن ارتباط باشد و نه فقط زیبا کردن و تزیین سایت. درباره هر مولفه سایت بایست اصولی فکر کنید و زواید را حذف نمایید.

طراحی‌های چاپی را مستقیم در طراحی سایت استنفاده نکنید. به این دلایل که اولا، رنگ‌ها و طرح صفحه کامپیو‌تر قادر نیست به طور کامل توسط یک نشر دهنده سایت کنترل گردد. دوم اینکه شفافیت صفحه پایین می‌آید. سوم اینکه مدت زمان پیاده نمودن بایست به هر طریقی پایین بیاید.

اپدیت و به روز باشید و همچنین به روز رسانی آسانی را برای کاربران تدارک ببینید. در صورت امکان حتی کارمندان ناآشنا و غیر متخصص شاغل در مجموعه‌تان هم بایست قادر باشند داده‌های طراحی سایت را به روز کنند.

همیشه در دسترس باشید. از نظر حسابی هر وب سایتی ۲۴ ساعته و هر ۳۶۵ روز سال باید در دسترس باشد. با این حال به خاطر علت‌های تخصصی خیلی از سایت‌ها احتمال دارند در دسترس نباشند. حتی بسیاری از سایتهای حرفه‌ای هم موقعی از کار می‌افتند و غیر قابل دسترسی می‌شوند. پس هدف بایست به کمترین زمان ممکن رساندن نواقص باشد.

تمهیدات لازم را در جهت بازدارندگی هکرهای کامپیوتری فراهم کنید. هیچ وب سایتی از دستبرد هکرهای کامپیوتری در امان نیست. اما وب سایت‌ها بایست کارهایی را انجام بدهند تا به جلوی جملات ناگهانی و نامناسب هکر‌ها گرفته شود و هکر‌ها را از دستبرد به سایت منصرف کنند.

چه از نظر بالا بردن درآمد و چه پایین آوردن هزینه‌ها مناسب باشند. بایست مدلهای تجاری سالم توسعه پیدا کنند. نبایست هدف صرفاً داشتن طراحی سایت باشد بلکه بایست ارزش اضافه شده (دراز مدت) را در جهت منافع اشخاص و کاربران شرکت بالا‌تر ببرید. برای این کار یک وب سایت قادر است یک امکان مناسب باشد و نه یک شرط یا به خودی خود یک هدف.

[تصویر:  seo.jpg]


علم تجربی مخصوص برای فروش از راه دور داشته باشید اکثر کسب و کارهای الکترونیک تازه از طریق تولید کنندگان یا عمده فروشان/خرده فروشان قدیمی پدید می‌آید و آن‌ها در اکثر موردهای ایجاد شده از فروش از راه دور را کمتر از میزان واقعی تخمین می‌زنند. این موضوع به خصوص در مورد کاربردهای B-tO-B زیاد‌تر می‌شود. سعی کنید رخدادهای نامناسب طراحی سایت را به کمترین میزان برسانید. در زیر به لیستی از موردهای ناهنجار طراحی سایت از فروش راه دور اشاره گردیده است:

بسته بندی، نوشتن آدرس کامل، تمبر زدن، نقل و انتقال، مدیریت کالاهای ناقص و عیب دار و پس فرستاده شده

انبار داری، مدیریت موجودی، محصولات فروخته نشده، مدیریت مراکز داده‌ها مرتبط با مشتریان و کارهایی برای بیشتر کردن وفاداری، گرفتن درخواست‌ها و کارهای حقوقی، کار برگ مرتبط با صادرات.

خیلی از خرده فروشان اینترنتی موردهای بالا را توسط به استخدام گرفتن کار‌شناسان و مشاورینی ماهر در عرصه سفارشی با پست، برطرف کرده‌اند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان