از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
لبخند زیبا
۱۳۹۶/۱۲/۱۹, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #1
لبخند زیبا
لمینیت دندان روشی مؤثر برای برطرف کردن بدرنگی و به*هم*ریختگی دندان*ها تلقی می*شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طریق لایه*نازک از موادی مخصوص باعث پوشش دندان*های نامرتب شما خواهد شد.

لمینیت دندان امروزه به*عنوان یکی از موارد مهم در اصلاح طرح لبخند نیز انجام می*گیرد. لمینیت کردن دندان*ها با توجه به مواد به*کار رفته و همچنین نوع شیوه درمان به روش*های مختلف انجام می*گیرد که می*توان به دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی آن اشاره نمود. در روش غیرمستقیم که از آن به نام لمینیت سرامیکی یاد می*کنند از مواد چینی شفاف با مقاومت بسیار بالا برای برطرف کردن عارضه*های مختلف دندانی مانند بدرنگی و به*هم*ریختگی آن*ها استفاده می*شود.

در مرکز تخصصی ایمپلنت شرق تهران این امکان فراهم*شده است که عزیزان مراجعه*کننده از میان انواع روش*های لیمنیت برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده نمایند.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروزه اصلاح طرح لبخند یکی از درمان های متداول برای زیبا تر کردن صورت است. اصلاح طرح لبخند بسته به لبخند طبیعی هر شخص به روشی متفاوت صورت می گیرد.

اصلاح طرح لبخند به مجموعه درمان هایی اطلاق می شود که جهت اصلاح و زیبا کردن لبخند بر روی اندازه دندان ها، شکل دندان ها، رنگ دندان ها و طرح لثه و میزان نشان داده شدن لثه در زمان لبخند انجام می شود. برای اصلاح طرح لبخند کارهایی انجام خواهد شد که منجر به زیبایی لبخند شما می شود. از جمله روش های زیبا سازی دندان می توان به روکش دندان ها، ارتودنسی دندان، کاشتن دندان و یا سفید کردن دندان ها اشاره کرد.

وجود یک یا چند دندان نامرتب در دهان و یا نداشتن تعدادی از دندان ها موجب بد جلوه داده شدن لبخند شما می شود. در این حالت ها شما می توانید با استفاده از خدمات اصلاح طرح لبخند، دندان های خود را مرتب کرده و لبخند خود را زیباتر کنید تا چهره ای شاداب تر داشته باشید.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


یکی از مراکز معتبر در رابطه با اصلاح طرح لبخند مرکز ایمپلنت شرق تهران می*باشد که با ارائه راهکارهای مختلف و متنوع می*تواند لبخندی زیبا را برای مراجعه*کنندگان فراهم آورد. پزشکان و متخصصین باتجربه در زمینه*های مختلف آماده ارائه خدمات می*باشند.

روش*های مختلفی برای اصلاح طرح لبخند در مرکز ایمپلنت شرق تهران انجام می*گیرد که می*توان به نمونه*هایی همچون ایمپلنت دندان، لمینیت دندان و چندین روش دیگر اشاره نمود. خدماتی که در مرکز ایمپلنت شرق تهران انجام می*پذیرد باکیفیت و زیر نظر متخصصین مجرب انجام خواهد شد. مواد به*کاررفته در هریک از درمان*های اشاره* شده کاملاً مناسب و با توجه به استانداردهای جهانی می*باشد.

اگر دندان*های ازدست*رفته باعث عدم زیبایی لبخند شما شده*اند ما به شما عزیزان مرکز تخصصی ایمپلنت شرق تهران را پیشنهاد می*کنیم. برای اطلاع از شرایط و خدمات مرکز ایمپلنت شرق تهران با ما تماس بگیرید.


ایمپلنت دندان


ایمپلنت به روش کاشت دندانی اطلاق می شود که به نوعی بازسازی و نوسازی دندان ها به صورت تقریبا طبیعی می باشد. در کاشت دندان به این روش یک پایه قوی و محکم برای دندان جایگزین، طراحی و نصب می شود که می توان بر روی آن پایه دندان را به صورت ثابت و یا متحرک نصب کرد.

دندان ها در این روش به استخوان فک جوش می شوند هیچ گونه آسیب و یا عوارضی برای استخوان های فک و یا لثه به وجود نمی آورند و باعث حفظ شکل طبیعی فک و دهان افراد می شوند.

ایمپلنت ها از موادی به نام تیتانیوم ساخته شده اند که این مواد سازگاری بسیار خوبی با بدن انسان دارند و امکان پس زده شدن این مواد توسط سیستم ایمنی بدن انسان بسیار کم و نادر است. این نوع روش کاشت دندان مزایای بسیار زیادی همچون راحتی، مقاومت بالا، کاربردی بودن و بازگرداندن توانایی جویدن را دارا است که در مراکز درمانی ایمپلنت شرق تهران با کیفیت بسیار زیادی انجام می شود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان