از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
قابلیت و اهمیت ویدئو در بازاریابی اینترنتی طراحی سایت شما
۱۳۹۴/۸/۲۴, ۰۳:۴۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۹/۱ ۰۱:۱۴ عصر، توسط azadeh9468.)
ارسال: #1
قابلیت و اهمیت ویدئو در بازاریابی اینترنتی طراحی سایت شما
[تصویر:  responsiveimg.png]

در زمان حاضر ویدئوهای آنلاین، ابزاری تقریبا جدید و در حال گسترش‌اند. به منظور همه گیر شدن بازاریابی به طور اینترنتی، خیلی از کمپانی‌ها از این امکان بهره می‌گیرند. در طراحی سایتتان با به کارگیری از ویدئو‌ها قادرید خدمات و کالا‌هایتان را به همه جای دنیا عرضه کنید و در برابر دیدگان همه به نمایش بگذارید.

راهنمایی بصری

ویدئو، مدیای بصری خیلی قوی‌ای به منظور ارتباط با کاربرانتان می‌باشد. کاربران با دیدن ویدئو‌ها تفریح می‌کنند و در بسیاری از مواقع دیدن ویدئو را به خواندن کتاب یا نشریه ترجیح می‌دهند. و این ترجیح دادن به علت آن است که سرعت فرستادن اطلاعات در این رسانه زیاد‌تر از سایر رسانه‌ها می‌باشد. زمانی که برای توجه به مطلب‌های ارائه شده در یک ویدئو می‌کنید خیلی ناچیز‌تر از موقعی می‌باشد که برای خواندن یک بروشور می‌نمایید. به همین خاطر کاربران کمتر وقتشان را به مطالعه کاتالوگ‌ها و نشریه‌ها می‌گذارند.

برای مثال شما قادرید خصیصه‌های خدمات و کالا‌هایتان را به صورت یکجا، مختصر و مفید در یک ویدئوی کوتاه به نمایش بگذارید، که هم مورد دلخواه مشتریان و کاربران می‌باشد و هم داده‌های سودمندی را در کمترین زمان ممکن به کاربران انتقال می‌دهند.

خدمات اشتراک گذاری ویدئو، نظیریوتیوبکه خیلی همه گیر شده می‌تواند به گسترش راهکارهای عملی بازاریابی اینترنتی طراحی وب سایت شما یاری برساند. پس، آن‌ها را مکمل بازاریابی اینترنتی خود بدانید.کارایی دیداری

ویدئو مدیا یی می‌باشد که با به کارگیری آن قادرید نحوه عملکرد کالا‌هایتان و همینطور امتیاز به کارگیری آن‌ها را به کاربران و مشتریان طراحی وب سایتتان نشان دهید.

بعد کاربران با لحاظ کردن و به اشتراک گذاشتن ویدئوی وب سایت شما با اشخاص و گروه‌های دیگر، به بالا رفتن و پیشرفت برندتان یاری خواهند کرد که این کار بالا رفتن اعتبار طراحی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما را در بین کاربران و مخاطبان به دنبال خواهد داشت. پدید آوردن ویدئوی حرفه‌ای که هدف ایجاد آن کاربران و نیازهای آنهاست، منجر می‌شود استفاده کنندگان مدت زیادی را در طراحی سایتتان سپری کنند و به تماشای آن را بنشینند.بهینه سازی نمودن ویدئو

علت دیگر به کارگیری ویدئو در کسب و کار‌های آنلاین و بازاریابی اینترنتی سئو و بهینه سازی سایت نزد موتورهای جستجوگر است. ویدئو‌ها در رنگینگ وب سایت اثر بیشتری را دارا هستند و اگر به صورت دقیق و صحیحی به کار گرفته شوند منجر به بالا رفتن کاربران و مشتری‌ها خواهند شد. این افزایش رد و بدل پیام‌ها و آمار بازدید، بالا رفتن مشتری (ب‌ها تبدیل) و همینطور بالا رفتن فروش را به همراه خواهد داشت.

افزون بر این ویدئو‌ها به ترقی رتبه بندی طراحی سایتتان یاری می‌رسانند و شما را به صفحه نخست گوگل هدایت می‌نمایند.

برای تایید این موضوع بایست در انتخاب عنوان ویدئویتان دقت کنید و مناسب‌ترین واژه‌های کلیدی مربوط را به کار بگیرید و هر جا که نیاز بود لینک‌ها را مورد بهره برداری قرار دهید. چون لینک‌ها هم منجر به افزایش رتبه بندی طراحی سایتتان می‌گردند.برتری‌های بازاریابی ویدئویی

جذاب بودن بصری – مدیای مورد پسند کاربران

شانس پیشرفت - این مدیا در حال گسترش و بهینه شدن می‌باشد و پتانسیل بالایی برای توسعه در آینده دارد.

بسط شخصیت برندسازی

در ارتباط بودن و دسترس پذیربودن

مورد هدف قراردادن مشتریان متمرکز و سودمند

افزایش آمار بازدید و رتبه بندی هدفمند

از سایر برتری‌های بازاریابی ویدئو در طراحی سایت کم بودن هزینه، اثرگذاری زیاد، بالا بردن شرایط نمایش، تبلیغات و بازاریابی، ایجاد اعتبار و اطمینان هستند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان