سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر
۱۳۹۴/۷/۲۴, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #21
RE: درخواست راهنمایی برای خرید دستگاه جوش اینورتر
با سلام خدمت شما ..من یه اینورتر جوش بورای s300 دارم این دو ولومه هستش یه ولمش واسه امپر هستش و ولوم دیگه نوشته قوس من این رو نمیدونم هرچی پاین بالا میکنم الکترود میچسبه یا جوش خوبی در نمیاد لطفا کمک کنید ..اگه میشه در باره این ولوم ها توضیح دهید با تشکر.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۴/۷/۲۵, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #22
سلام دوباره ..ببخشید این ولوم رو از کجا باید تشخیص داد که کاربرد دارد یا نه

Huh
۱۳۹۴/۷/۳۰, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #23
سلام دوست عزیز اگه میشه جواب سوال ما رو بدین خیلی واجب و اظطراری واسه ما .با تشکر از سایت خوبتان>>>>>>Undecided

یا شرکت سازنده این دستگاه جوش بورای s300رو از کجا بفهمیم تو مشخصاتش نیست...Exclamation
۱۳۹۴/۸/۲۳, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۸/۲۳ ۱۰:۰۸ صبح، توسط mehdi110.)
ارسال: #24
(۱۳۹۴/۷/۲۴ ۱۱:۵۷ عصر)09373269321 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما ..من یه اینورتر جوش بورای s300 دارم این دو ولومه هستش یه ولمش واسه امپر هستش و ولوم دیگه نوشته قوس من این رو نمیدونم هرچی پاین بالا میکنم الکترود میچسبه یا جوش خوبی در نمیاد لطفا کمک کنید ..اگه میشه در باره این ولوم ها توضیح دهید با تشکر.....

سلام . من در سازمان فنی حرفه ای 1 سال اموزش جوشکاری co2 و جوش برق رو گذروندم . با دستگاه های رکتی فایر 3 فاز 500 آمپر گام الکتریک کار کردم .حتی بزرگترین دستگاه رکتی فایر 3 فاز با بهترین مارک یک موقع هایی مارو خیلی اذیت میکردند میچسبیدند . و جوش در نمویمد .
ببنید دستگاه اولا زیاد کار نکشید اذش. بعد قطعه کار باید خیلی تمیز باشه کثیف بودن قطعه کار باعث خرابی و چسبندگی میشه قطعه کار رو با فرچه سیمی قشنگ تمیز کن . جنس الکترود هم مهمه از الکترود آما یا میکا استفاده کن . مهارت جوشکاری هم خیلی مهمه اگه مهارت کافی نباشه سریع میچسبه اصولا چسنبدگی در جوشکاری به مهارت شما برمیگرده اگه مهارت کافی نباشه الکترود سریع میچسبه . ماهم خیلی مشکلات با بهترین دستگاه های 3 فاز داشتیم این چیز زیاد عجیبی نیست .
یه موقعی هایی میومدیم دستگاه انقدر اذیت میکرد که کلا بیخیال جوشکاری میشد اما فردا همون دستگاه بهترین جوش رو میداد . حتی مهندس جوشکاری مون هم اذش سردرنموورد.
تمام دستگاه های اینورتر برد هاشون چینی هستش حتی اینورتر های ایرانی هم چینی . ایران فقط کار مونتاژ رو داره هیچ بردی در ایران تولید نمیشه. پس شما همون برین دستگاه چینی بگیرین بهتر چون قیمتش بهتره . ایرانی هم بگیرین بازم قطعاتش بازم چینی . کسانی که کار زیادی با دستگاه جوش دارند اینورتر ها بدرد نمیخوره ضعیفن ترانس های قدیمی خیلی قدرت بالای دارنرد خرابی بسیار کمی. بعضی ها میخان از اینورتر ها برای جوشکاری اسکلت کمک بگیرن که این کار بسار اشتباهی . اینورتر ها برای کار های سبک و 3 تا 4 ساعت طراحی شدن کار زیاد اونارو خراب میکنه.
درضمن طول کابل جوشکاری و طول کابل برق خیلی تاثیر داره هرچی کابل کوتاه تر جوش بهتر اگه کابل رو بلند بگیری تو جوش تلفات داری بعد جوش خوبی در نمیاد .
۱۳۹۴/۱۰/۲۸, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #25
دوستان، من میخوام اینورتر 200 صبا مدل دیجیتالشو بگیرم ، اما یکسری از دوستان گفتند مدل انالوگش احتمال خرابی کمتری داره ، یعنی احتمال خرابی قسمت دیجیتالش زیاده ....

بهترین کار مشورت با شما و ادمبن این بخش هست که منو از این سردرگمی نجات بدید .

مدل ذیجیتال بگیرم یا انالوگExclamation ؟؟
۱۳۹۴/۱۱/۲۶, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #26
باسلام,میخواستم بدونم این که میگن دستگاه های شرکت کام بردش یه تیکه هست و برا همین برا تعمیر کردنش بد تعمیر هست ولی آروا و بعضی دیگه دستگاه ها سه تیکه هست این چیزی که شنیدم درسته ,خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید مهندس.
۱۳۹۵/۱/۵, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #27
سلام من دسگاه تيگ ميخواهم كه مثل ميگ واير فيدر داشته باشد(خدوش اتومات سيم بدهد)
۱۳۹۵/۲/۱۲, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #28
(۱۳۹۲/۶/۱۶ ۰۲:۳۰ عصر)mra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز هر سوالی درباره اینوتر های تک فاز دارین بنده در خدمت هستم، چون مدت هاس دارم روی مارک های و برند های داخل بازار و برند های خارجی تحقیق می کنم که اطلاعات مفیدی رو بهش دست یافتم گفتم شاید بنده بتونم یه کمکی کرده باشم به عزیزان.
با تشکر
سلام
راهنمایی در مورد خرید اینورتر دارم
من یک دستگاه نیاز دارم که کارش و جنسش خوب باشه برای کارهایی جزیی نیاز دارم مثل درب و پنجره اونم واسه کار شخصی و
در حال ساختمان سازی هستم شاید نیاز به جوشکاری اسکلت فلزی هم باشه
به دستگاه 200 یا 250 میخواهم
نظر خودم 250 آمپر گام الکتریک جوشا هست
نظر شما چیه

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
۱۳۹۵/۳/۱۱, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #29
[سلام من جوشکار اسکلت ساختمان هستم که کارم با دستگاه دیزلی هستش من اکثر برند ها رو امتحان کردم ولی دوتا برند کیفیت جوش دستگاه هشون خیلی خیلی خوب بود که دستکمی از جوش دیزل نداشت یکی رونیکس و دیگری هیوندا بود از لحاظ قیمت هم خیلی مناسب هستن و هیچکدوم از دستگاه های ایرانی قابل قیاس باهاشون نیست اینو بر اساس تجربه خودم میگم من با اینورتر 200 رونیکس تک فاز جوش اسکلت دادم
وقتی مهندس ناظر متخصص جوشکاری اومد باورش نمی شد که این جوش رو با دستگاه رونیکس دادم
۱۳۹۵/۳/۱۴, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #30
(۱۳۹۵/۳/۱۱ ۰۸:۵۸ صبح)moshak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[سلام من جوشکار اسکلت ساختمان هستم که کارم با دستگاه دیزلی هستش من اکثر برند ها رو امتحان کردم ولی دوتا برند کیفیت جوش دستگاه هشون خیلی خیلی خوب بود که دستکمی از جوش دیزل نداشت یکی رونیکس و دیگری هیوندا بود از لحاظ قیمت هم خیلی مناسب هستن و هیچکدوم از دستگاه های ایرانی قابل قیاس باهاشون نیست اینو بر اساس تجربه خودم میگم من با اینورتر 200 رونیکس تک فاز جوش اسکلت دادم
وقتی مهندس ناظر متخصص جوشکاری اومد باورش نمی شد که این جوش رو با دستگاه رونیکس دادم
با سلام
رونیکس کدوم مدل

آیا شما با اینورتر گام الکتریک کار کردین
یا اطلاعاتی دارین
با تشکر

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان