از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
تعمیرات ماشین لباسشویی
۱۳۹۶/۱۲/۱۹, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #1
تعمیرات ماشین لباسشویی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دغدغه های مرتبط با نقص فنی و مشکلات فنی ماشین لباسشویی همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است که برای رفع مشکلات باید به تکنسین فنی تعمیرات ماشین لباسشویی در تعمیرگاه مجاز مرکزی مراجعه نمایند تا اقدامات لازم در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی آن صورت گیرد.
نمایندگی مرکزی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این متن می خواهیم شما را با تعمیرات ماشین لباسشویی و مزیت نمایندگی های مرکزی برای تعمیرات ماشین لباسشویی آشنا نماییم. گاهی اوقات ماشین لباسشویی هنگام کار یا بعد از اتمام شستشو، از کار می افتد یا این که روی نمایشگر ماشین لباسشویی علامت هایی ظاهر می شود که بیانگر نقصی در سیستم ماشین لباس شویی می باشد. افراد باید بدانند در این مواقع یا برای آشنایی با آلارم ها و علامت ها از دفترچه راهنمای ماشین لباس شویی استفاده نمایند و یا در صورتی که ماشین لباس شویی از کار افتاده، با نمایندگی تماس بگیرند تا تعمیر کنندگان ماشین لباسشویی با مهارت خود اقدام به انجام تعمیرات ماشین لباس شویی نمایند. افراد دقت کنند که در صورتی که تخصصی در زمینه تعمییرات ماشین لباسشویی ندارند، خودشان برای تعمیر دست به کار نشوند و این کار را به افراد ماهر بسپارند.
عیب یابی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید گفت یکی از مهمترین لوازم خانگی در آشپزخانه هر بانو ماشین لباسشویی است که در صورت بروز مشکل و نقص فنی کارهای روزانه بانوان عزیز را دچار اختلال میکند. پیچیدگی ماشین لباسشویی به دلیل وجود لگن داخلی، چرخه های زمان بندی و سایر موارد نیازمند بررسی مشکلات توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی از مراکز معتبر است.
البته باید اشاره داشت که در حال حاضر بسیاری از مدل های موجود ماشین لباسشویی در بازار از قابلیت عیب یابی خودکار برخوردار است اما تعمیرات و عیب یابی تخصصی و فوق تخصصی باید توسط تکنسین فنی تعمیرات ماشین لباسشویی با تجربه و آموزش دیده در تعمیرگاه مجاز مرکزی انجام شود.
برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی می بایست وضعیت جریان برق را بررسی نمایید . اگر جریان برق کافی به ماشین لباسشویی می‌رسد پس مشکل چیز دیگری است و باید در وهله دوم به بررسی وضعیت تامین آب پرداخت. شاید شیلنگ آب تاب خورده باشد و یا دستگیره‌های شیر هرز شده است. البته اگر دکمه ذخیره آب در ماشین لباسشویی وجود دارد صحت عملکرد آن را بررسی کنید.
تعمیرات ماشین لباسشویی و نکات مهم
دور ماشین لباسشویی می‌بایست توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی برای بررسی وضعیت شیلنگ‌ها و اجزاء الکترونیکی داخل کابینت دستگاه بسته به مدل جای گیری هر یک مورد ارزیابی قرار گیرد.
اگر پس از کشیدن دکمه تایمر چراغ ماشین لباسشویی روشن نشود و عملکردی از دستگاه مشاهده نگردد، احتمال دارد کابل یا سیم‌های رابط معیوب باشد که در اینصورت باید تعویض صورت بگیرد. کلید قطع و وصل می‌تواند خراب شده باشد که در اینصورت باید آن را تعویض کرد. همچنین محل اتصال هادی‌های کابل رابط در ترمینال‌ها باید به دقت بررسی شده و در صورت وجود نقص فنی تعویض آن انجام شود.
اما اگر میکروسوئیچ خراب شده باشد ابتدا وضعیت پلاتین ها باید توسط کارشناس تعمیرات ماشین لباسشویی مورد تست قرار گیرد و در صورت معیوب شدن میکروسوئیچ باید تعویض شود و اگر زبانه قفل‌دار به خوبی فشار لازم را بر روی اهرم میکروسوئیچ وارد نمی‌کند در این صورت باید رفع نقص صورت گیرد.
خرابی موتور تایمر از دیگر علل مراجعه به مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی است که می تواند ناشی از معیوب شدن سیم‌های موتور تایمر و یا خرابی چرخ دهنده‌ها و عدم انتقال حرکت محور موتور به محور تایمر باشد که در صورت عیب یابی باید با تعویض کردن قطعه خراب شده، تعمیر را انجام داد.
در صورتی که ماشین لباسشویی به خوبی آب گیری انجام ندهد، دلایل آن می‌بایست توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی بررسی شود.
اگر فیلتر ورودی شیر الکترویکی کثیف باشد در این صورت باید آن را باز کرده و تمیز نمایید. در صورت خرابی هیدرواستات، می‌بایست به بررسی پلاتین شیر برقی در هیدرواستارت پرداخت و در صورت وجود نقص فنی هیدرواستات را تعویض کرد. خرابی تایمر می‌تواند علت دیگر بروز این مسئله باشد. اتصال شیر به تایمر را باید آزمایش کرد و نقص فنی آن را برطرف نمود.
اگر ماشین لباسشویی آبگیری می‌کند اما عملیات بعدی آن متوقف شده باشد، در اسرع وقت باید کارشناس تعمیرات ماشین لباسشویی مراجعه کرد. علت بروز این مشکل می‌تواند خرابی هیدرواستات باشد که می‌توانید با دمیدن در لوله ورودی هیدرواستات به بررسی وضعیت عملکرد پلاتین‌های هیدرواستات بپردازید.
عیب یابی و تعویض هیدرواستات باید توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی انجام شود. قطعی سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر یا خرابی موتور تایمر از دیگر علل بروز این مسئله است که تعمیرکار باید آنها را با قطعات سالم تعویض نماید.
اگر ماشین در حین روشن بودن دائماً در حال آب گیری باشد و مخزن سر ریز شود، باید سریعاً با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید. علت بروز این مشکل می‌تواند خرابی هیدرواستات باشد که در این صورت آن را تعویض کنید.
ممکن است شیلنگ ورودی سوراخ شده یا چاک خورده باشد و هوای فشرده از آن خارج شود که در این صورت باید شیلنگ را عوض کرد. اگر هیدرواستات دستکاری شده باشد و تنظیم نباشد در این حالت باید پیچ را تنظیم کرد زیرا سطح آب درون مخزن با مشکل مواجه خواهد شد.
نشتی ماشین لباسشویی می‌تواند ناشی از سوراخ شدن لاستیک دور باشد. لاستیک را بعد از آپارت کردن ۱۸۰ درجه بچرخانید یا اینکه آن را تعویض کنید. اگر لوله خرطومی مخزن به پمپ سوارخ باشد باید توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی آن را تعویض کرد. راه کار برای سوراخی مخزن نیز در صورت امکان تعمیر و یا تعویض می‌باشد.
برای تعمیرات ماشین لبلاسشویی از چه کسانی بهره بگیریم؟
تعمیرات ماشین لباسشویی کار نسبتا دشواری می باشد. افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند، نمی توانند به خوبی از عهده این کار برآیند. برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی بهتر است کار را به دست افراد کاردان بسپاریم. برای تعمیرات ماشین لباسشویی افراد باید با نمایندگی ماشین لباسشویی خود تماس بگیرند، تا تعمیر کنندگان ماشین لباسشویی از طرف نمایندگی به منزل و محل کار آنها فرستاده شوند. این افراد با گذراندن دوره های آشنایی با اجزای ماشین لباسشویی به خوبی با سیستم ماشین لباسشویی آشنا می باشند. معمولا افراد ماهر و آشنا با سیستم ماشین لباسشویی سعی بر این دارند که به جای عوض کردن قطعات ماشین لباسشویی به تعمیر آنها بپردازند. با این کار افراد هزینه کمتری برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود می پردازند.
استفاده از نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی چه مزیتی دارد؟
به دلیل اینکه تعمیر کنندگان ماشین لباسشویی مهارت و دانش کافی را درباره سیستم پیچیده ماشین لباسشویی دارند و از آلارم ها و علامت هایی که روی ماشین لباسشویی هشدار می دهند به خوبی آگاه هستند، مناسب ترین انتخاب برای تعمیر ماشین لباسشویی می باشند. افرادی که در این زمینه تخصص کافی ندارند، ممکن است نه تنها سبب تعمیر ماشین لباسشویی نشوند بلکه باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری نیز شوند. به دلیل ماهر بودن تعمیرکاران، در زمان کوتاه و با کمترین هزینه می توانید به تعمیر ماشین لباسشویی خود بپردازید. از طرفی هر برند تولید کننده ماشین لباسشویی تقریبا در همه ی شهرها نمایندگی دارد و از این طریق می توانند در اسرع وقت به منزل شما آمده و به تعمیر ماشین لباسشویی تان بپردازد.
نمایندگی لوازم خانگی با بهره‌گیری از تکنسین‌ها و تعمیرکاران فنی، کارآزموده و آموزش دیده در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی با اتکا به تجربه ۲۰ ساله و بهره مندی از به روز ترین ابزارها و متدهای تعمیر و سرویس‌دهی و قطعات اصل بالاترین سطح خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را در هر ساعت از شبانه در تهران و البرز برای مشتریان خود ارائه می‌نماید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان