از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
آموزش هدف گذاری در مباحث مهندسی و بازرسی
۱۴۰۲/۲/۴, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #1
آموزش هدف گذاری در مباحث مهندسی و بازرسی
در این یادداشت در مورد هدف ثروتمند شدن با فالو کردن صحبت خواهم کرد. در واقع، ما دوست داریم در مورد چهار هدف هفتگی با شما صحبت کنیم که شما را یک قدم به تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند و موفق نزدیک می کند.

هدف 4 هفته ای برای ثروتمند شدن
هفته ای یک کتاب بخوانید
خواندن را سخت نکنید، هر هفته یک کتاب را برای خواندن انتخاب کنید. اگر روزی 30 صفحه بخوانید، می توانید یک کتاب را در یک هفته تمام کنید.

روی درآمد جانبی و تخصص خود کار کنید
دوم، به راه دومی برای کسب درآمد فکر کنید. تخصص ها و مهارت ها را جدا از شغل اصلی خود بیاموزید. به عنوان مثال، اگر کارمند هستید، با روش صحیح سرمایه گذاری در بورس آشنا شوید. نحوه تجارت املاک و مستغلات را بیاموزید.

سه روز در هفته ورزش کنید
هدف سوم ثروتمند شدن 3 بار در هفته یا 3 روز در هفته ورزش کنید. برای پیگیری خواسته های خود و لذت بردن از رسیدن به آنها به بدنی سالم نیاز دارید.

همان ضرب المثل قدیمی: ذهن سالم در بدن سالم است.گذراندن وقت با خانواده
چهارم، یک روز در هفته را مرخصی بگیرید، مثلا آخر هفته، وقت خود را با خانواده یا مسافرت بگذرانید. این به شما کمک می کند اره خود را تیز کنید و با انرژی و روحیه بیشتری وارد هفته آینده شوید.

برای موضوعات مرتبط با هدف گذاری و یادگیری اصول هدف گذاری، مقالات و فیلم های آموزشی سیمینه را بررسی کنید تا قدم به قدم به اهداف خود برسید.
تعریف اشتباه از هدف گذاری
جهت:
هدف همان چیزی است که ما می خواهیم، ​​در حالی که یک مسیر گام هایی است که برای رسیدن به آن برمی داریم. مثال: "من می خواهم نویسنده موفقی باشم" هدف من است و یکی از راه های رسیدن به آن شرکت در دوره نویسندگی است.

هدف:
نیت نیز با هدف متفاوت است. مقاصد واقعاً تصمیمات کوتاه مدت در مورد انجام یا عدم انجام کاری هستند. نیت ها کوتاه مدت هستند و نتایج کوتاه مدت دارند. اهداف پیش رو هستند و تصمیمات آسانی نیستند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مشاهده آن می تواند بسیار به شما کمک کند.

ماموریت به کار
یک بیانیه ماموریت از نامش مشخص است، یک وظیفه کاری که در آن هر مرحله مشخص است و یک مسیر ثابت و روشن برای انجام آن وجود دارد.مأموریت‌ها می‌توانند در شرکت‌های تجاری یا تجاری اتفاق بیفتند و می‌توانند به دو روش تیمی و فردی اجرا شوند.

تعریف دیگری از هدف گذاری
هدف گذاری راهی برای برآورده کردن انتظارات از خودتان است. البته از سوی دیگر می توان اهداف اشتباهی را نیز تعیین کرد که سعی در برآوردن خواسته ها و انتظارات جامعه دارد تا انتظارات شخصی!، در هنگام هدف گذاری باید با خود واقعی و باطن خود ارتباط برقرار کنیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان