سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

کاربرانِ درحال بازدید از این انجمن: 1 مهمان

قوانین - قوانین تخصصی انجمن ها
اين تالار گفتگو با هدف ايجاد بستري براي تبادل اطلاعات و انتقال تجربيات در زمينه هاي مختلف مهندسي و بازرسي جوش در فروردين ماه 1391 راه اندازي شده است.
همكاري با اين تالار گفتگو افتخاري بوده و مديران تالارها هيچ دستمزدي از هيچ منبعي دريافت نمي كنند. اين تالار گفتگو مستقل بوده و هيچ وابستگي مالي، سياسي، فكري و ... به فرد يا سازماني ندارد.

راهنمايي هاي زير به منظور بهره گيري هر چه بهتر و كاراتر از تالار درج شده اند:
1- شرکت در مباحث تمامی تالارهای گفتگو برای تمامی افراد آزاد است و همه می توانند یا پرسشی مطرح نمایند یا به پاسخگویی و راهنمایی دیگران بپردازند.
2- پيش از ارسال پرسش خود، خواهشمند است از جستجوي اينترنتي (مانند استفاده از گوگل) و نيز استفاده از search تالار گفتگو بهره گرفته و از طرح پرسش هاي تكراري خودداري فرماييد.
3- همواره محور پرسش نخست را حفظ نماييد. اگر هنگام بحث تمايل داريد به موضوع ديگري بپردازيد لطفاً يك پست جديد ارسال نماييد.
4- از ارسال همزمان يك پست به چند تالار خودداري فرمائيد.
5- عنوان را به درستي و مرتبط با پرسش انتخاب كنيد و از انتخاب عناويني مانند "كمك"، "يك سوال"، "درخواست راهنمايي" و .... بپرهيزيد.
6- به فارسي بنویسید و به نگارش و گرامر واژه ها و جملات توجه داشته و تلاش كنيد جملات بدون اشكال تايپي يا املايي نگاشته شوند. جملات را رسمي بنويسيد و از نوشتن به سبك محاوره اي خودداري فرمائيد.
7- نبايد در پست ها تبليغ كالا يا خدمات وجود داشته باشد. اين پستها حذف شده و عضويت فرد نيز به حالت تعليق درخواهد آمد.
8- مديران تالارها هنگام پاسخ به پرسش ها و شركت در مباحث، صرفاً به ارائه ديدگاه و تجربه خود مي پردازند و اين كاربران هستند كه در برابر تصميم هاي مهندسي گرفته شده يا محاسبات انجام شده و نتيجه نهايي مسئوليت خواهيد داشت.
9- اگر از پاسخي رضايت داشتيد لطفاً از تلاش هاي فرد پاسخ دهنده با ارسال جمله اي تشكر آميز، قدرداني نماييد.
10- لطفاً در هنگام عضويت، اطلاعات مربوط به تحصيلات و سوابق شغلي خود را وارد نماييد. اين مورد به ديگران در دانستن ميزان تجربه و سوابق شما و ارائه پاسخي مناسب ياري خواهد رساند.
11- خواهشمند است از اين تالار گفتگو صرفاً براي پرسيدن پرسشهاي فنی خود استفاده نموده و از درخواست ارسال استاندارد، جزوه، كتاب، مدرك، عكس، مقاله و ... خودداري نماييد.
12- مديران تالارها برای كامل بودن و برابر بودن پاسخ ها با آخرین ویرایش کدها و استاندارد ها تلاش خواهند نمود اما از آن روي كه جوشكاري و بازرسي جوش فن و دانشی پویاست و وجود تغييرات همواره متصور است، مطالب ارائه شده كامل و عاري از خطا نخواهند بود. بهترآن است كه كاربران، اين اطلاعات را قبل از به كارگيري مورد بررسي قرار دهند.
13- اين انجمن نبايد از سوي دانشجويان براي يافتن پاسخ پرسش ها يا انجام پروژه ها و تكاليف درسي ارائه شده از سوي استادان به كار رود. اين امر نوعي تقلب محسوب مي شود و پست هاي شامل اين موضوع حذف شده و عضويت فرد نيز به حالت تعليق درخواهد آمد.

قوانین تخصصی انجمن ها
موضوع / نویسنده پاسخ‌ها بازدید‌ها آخرین ارسال [صعودی]
متأسفانه در حال حاضر و در زمان و تاریخ مورد نظر هیچ موضوعی در این انجمن وجود ندارد.


دارای ارسال‌های تازه‌ دارای ارسال‌های تازه‌
موضوع داغ (تازه‌) موضوع داغ (تازه‌)
موضوع داغ (قدیمی) موضوع داغ (قدیمی)
بدون ارسال تازه‌ بدون ارسال تازه‌
شما در این انجمن ارسال داشته‌اید شما در این انجمن ارسال داشته‌اید
موضوع بسته شده موضوع بسته شده

جستجو در این انجمن:

پرش به انجمن: