سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
کیفیت دوره های آموزشی کوتاه مدت
۱۳۹۳/۵/۴, ۰۶:۰۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۵/۴ ۰۶:۱۰ عصر، توسط h.razaghdoust.)
ارسال: #11
با سلام خدمت همه دوستان و إظهار نظرها كه همگي قابل توجه بودن اجازه ميخوام كه نظر خودمو بعنوان خادم كوچكي كه حداقل ١٠ سال سابقه در زمينه اجراي دوره هاي آموزشي كوتاه مدت در مركز جوش و طوبي تاك داشته رو بعرض برسونم اواخر سال گذشته در موسسه استاندارد خدمت جناب مهندس ايمانيان براي سمينار ٣٨٣٤ بودم كه در اينجا هم ايشان زحمت كشيدن و مختصرا فرمودن كه يكي از راهها صدور گواهينامه ها بر اساس ١٧٠٢٤ توسط CBهاست كه البته من اخذ آزمون رو هم بهش اضافه ميكنم،سالهاست كه در اين صنعت همه داعيه متولي بودن رو دارن و هرگز حاضر نيستند كه سر يك ميز بنشينند و به يك توافق جامع برسن و سر و ساماني به اين صنعت ما هم انجمن صنفي داريم هم علمي و هم مركز جوش اما هيچكدوم همديگرو قبول ندارن و هرمي ساز خودش رو ميزنه ناگفته نمونه كه مهندس ايمانيان عزيز تمام تلاش خودش روبراي يكپارچگي اين صنعت بكار گرفته و من از أفكار و عقايدش كه در راستاي اعتلاي اين صنعت بكار گرفته كم و بيش با خبرم اميدوارم با فرهنگ سازي كه توسط تك تك متخصصين اين رشته انجام ميشه شاهد يكدستي و هماهنگي در اين رشته باشيم.

و اما مهندس كلورزي عزيز در خصوص كيفيت دوره هاي كوتاه مدت خود شما كاملا دستتون تو كاره و استحضار داريد كه هر چه به تعداد شركتهاي بازرسي اضافه ميشه و تقاضا با توجه به اشباع شدن نيروي متخصص NDTكمتر به همون نسبت شركتها براي جذب اندك مشتري موجود در بازار علاوه بررقابت ناسا لم از كيفيت دوره ها نيز كاسته و صرفا به اين دوره ها به چشم يك تجارت مي نگرند و كيفيت بشدت تحت تاثير قرار گرفته همونطور كه مهندس گنجي عزيز اشاره كردن متاسفانه اكثر شركت كنندگان هم از همه جا بي خبرم و هركس با عناوين و القاب دهن پر كن بنده خدا ها رو اغفال ميكنن و خودشون رو نماينده انحصاري شركتهاي اروپايي و آمريكايي و...معرفي ميكنن و همه مدعي هستن كه گواهينامه ها شون بين المللي در صورتيكه حداقل اعضاي محترم ميدونن كه خارج از ايران هيچ كارفرمايي اين گواهينامه ها رو قبول نداره گواهينامه اين ادعا اينه كه مدتي قبل شخصي كه چند تا لول از ما گرفته بود و حالا به استراليا مهاجرت كرده با من تماس گرفت و ميگفت كه هيچكدوم از مداركم رو تاييد نكردن و از من خواستن كه دوره بازآموزي بگذرونم و آزمون مجدد مطابق با استاندارد هاي خودشون بدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۳/۵/۴, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #12
مديران محترم گروه با احترام پيشنهاد ميكنم كه يكي از مباحث عمومي كه در آينده مطرح بشه در خصوص حق التدريس مدرسين(ميزان،نحوه پرداخت ) وعدم اجحاف در حق اين قشر كه انصافا برخي هاشون زحمت كشن ولي متاسفانه بعضي از شركتها بنا به دلايلي هم كه ذكر آن رفت نظير عدم نظارت حق و حقوق ايشان را يا پرداخت نمي كنند و يا با تأخير بسيار زياد و بعضا خرد خرد پرداخت ميكنن كه اين امر باعث ياس و نواميدي و از بين رفتن انگيزه ايشان شده و خود روي كيفيت دوره ها تأثير مستقيم داره
۱۳۹۳/۵/۲۲, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #13
RE: کیفیت دوره های آموزشی کوتاه مدت
با توجه باینکه سابقه زیادی دارم و اغلب شرکتهای اموزش دهنده را میشناسم بجز عده معدودی که به اندازه پنچ شرکت نمیرسند بقیه شون فقط بفکر جیب خودشون هستند من دیدم طرف اومده سطح 2 التراسونیک داره هنوز با دستگاه بلد نیست کار کنه
 سپاس شده توسط ابزار دانلودر توییتر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان