از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
تعمیرات یخچال و فریزر
۱۳۹۶/۱۲/۱۳, ۱۲:۰۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۲:۰۲ عصر، توسط sameni.)
ارسال: #1
تعمیرات یخچال و فریزر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعمیرات یخچال و فریزر و کارکرد صحیح آن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به تخصص و ابزارهای ویژه نیازمند است و باید توسط متخصصین با تجربه و کارآزموده تعمیرات یخچال فریزر انجام شود. بیشترین تقاضا برای تعمیرات یخچال و فریزر به علت عدم کارکرد صحیح سیستم برودتی و سرما در این محصول است. در این بین، یکی از مشکلات افراد زمان بروز مشکل در یخچال و فریزر عدم دسترسی سریع به یک تکنسین فنی و با تجربه برای تعمیرات یخچال و فریزر است.
شما به سهولت می‌توانید از طریق مرکز پشتیبانی نمایندگی لوازم خانگی و بهره‌گیری از دانش و توان متخصصین و تکنسین‌های فنی، کارآزموده و با تجربه در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز به متخصص تعمیرات یخچال فریزر مراجعه نمایید و بالاترین سطح کیفیت خدمات را دریافت نمایید. متخصصین ما با بهره گیری از به روزترین دستگاه‌ها و ابزارهای اورجینال سعی دارند بالاترین سطح رضایتمندی را برای شما از طریق ارائه بهترین خدمات سرویس و تعمیرات یخچال و فریزر برای شما به ارمغان بیاورند.
نکات مهم در تعمیرات یخچال و فریزر
اگر یخچال به دلایلی مانند پریدن فیوز یا عدم وصل بودن برق کار نکند، تنظیمات دما کنترل کننده‌ها، اتصال صحیح دو شاخه برق مطمئن شوید و یا فیوز را تعویض کنید اما اگر همچنان یخچال کار نکند باید به نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر مراجعه نمایید.
اگر موتور در بازه‌های زمانی بلند مدت به صورت مرتب روشن و خاموش شود، می‌تواند به علت حجم زیاد مقادیر غذا درون یخچال و فریزر باشد. باید ۲۴ ساعت به یخچال فریزر فرصت دهید تا سرمای خودش را کامل کند و همچنین کنترل کننده‌ها را چک کنید اگر همچنان مشکل یخچال فریزر حل نشد، باید به نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر مراجعه نمایید.
ممکن است یخ ساز اتوماتیک به علت قرار گرفتن کلید یخ ساز روی off، خاموش بودن یا قطعی اتصال تامین کننده آب، گرمای بیش از حد فریزر، انباشتگی بیش از حد قطعات یخ در مخزن یخ یا چسبیدگی آنها به درستی کار نکند. شما می‌توانید یخ ساز را خاموش کنید و بعد از خروج یخ‌ها، یخ ساز را مجدد روشن کنید. اتصال آب را بررسی نمایید و برای کامل خنک شدن یخچال ۲۴ ساعت منتظر بمانید. اگر مشکلات حل نشد باید برای به تکنسین با تجربه در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر برای بررسی علت عدم کارکرد صحیح یخچال فریزر مراجعه نمایید. از دیگر عللی که می بایست توسط تکنسین فنی مورد بررسی قرار گیرد شامل بررسی مزه دار بودن قطعات یخ، کند ساخته شدن قطعات یخ یا عدم کارکرد صحیح یخ ریز می‌باشد.
البته منشأ مشکلات یخچال و فریزر می‌تواند علل مختلفی فراتر از موارد عنوان شده داشته باشد. بر همین راستا طبق بررسی‌های انجام شده، بسیاری از افراد به دلایل مختلفی برای تعمیرات یخچال و فریزر به تکنسین‌های فنی و با تجربه مراجعه می‌کنند که مهمترین این علل عبارتند از:
سوختگی فیوز، کم بودن ولتاژ برق، خرابی ترموستات، خرابی (یا بریدگی) سیم برق، بریدگی مدار برق کمپرسور یا خرابی کلید اتوماتیک و کنترل سرما، خرابی تایمر و سایر موارد.
از دیگر علل مراجعه افراد به مراکز معتبر تعمیرات یخچال فریزر گرمای بیش از حد کابینت یخچال فریزر است که می‌تواند ناشی از باز بودن بیش از حد درب سردکننده، پر بودن بیش از اندازه کابینت و ممانعت از جریان طبیعی هوا درون یخچال فریزر، قرار دادن غذاهای داغ و گرم در کابینت یخچال فریزر، بسته نشدن کامل درب، قراردهی نامناسب شبکه هوای قسمت فریزر، قراردهی نامناسب یا آب بندی نبودن واشر آب بندی کانال های هوا و سایر موارد باشد.
از دگر سو با توجه به سالها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و بررسی نیاز متقاضیان می توان نتیجه گرفت که مهمترین علت مراجعات به نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر عبارتند از:
  • سرد بودن بیش از حد کابینت به عللی مانند خرابی گرم کن جریان هوا، خرابی کنترل هوا و …
  • گرمای بیش از حد فریزر مانند خرابی کنترل سرما، خرابی موتور پنکه، کمبود مایع سردکننده، بسته نشدن کامل در، باز و بسته کردن بیش از اندازه دستگاه و ….
  • سرد بودن بیش از حد فریزر مانند قرار گیری نامناسب وضعیت دکمه کنترل سرما، خرابی کنترل دستگاه سرمایه و …
  • کار پیوسته و بدون وقفه دستگاه مانند عدم جریان هوا در اطراف بدنه یا قطعی این جریان با یک مانع، بسته نشدن کامل در، خرابی کنترل سرما، خرابی کلید چراغ داخلی، گرمای بیش از اندازه محیط و ….
  • کار کردن با سر و صدا یخچال فریزر به دلایلی مانند برخورد کمپرسور با زمین، لرزش سینی زیر جایخی، تراز نبودن فریزر، برخورد لوله ها با یکدیگر و یا با بدنه و ….
  • مصرف آمپر زیاد به علت خرابی رله، ضعف یا خرابی فیوز اتوماتیک یا حفاظ اضافه جریان، کمبود ولتاژ، خرابی کمپرسور و سایر موارد.
متخصصین و تکنسین‌های فنی ما بعد از شناسایی مشکل در خصوص زمان بندی رفع مشکل و هزینه خدمت به صورت شفاف اطلاعات را به شما ارائه می‌نمایند و نسبت به رفع نواقص فنی تعمیرات یخچال فریزر در سریع ترین زمان ممکن اقدام می‌نمایند. از اینرو مشاوره تلفنی جهت اعلام وضعیت و تعیین وقت برای ارائه خدمات بررسی، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما در اسرع وقت و با قطعات اورجینال یکی از مزیت‌های کلیدی تعمیرگاه مجازی مرکزی می‌باشد.
یکی از افتخارات تعمیرگاه مجازی مرکزی استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت می‌باشد. مهمترین مزیت استفاده از قطعات اورجینال صرفه جویی در هزینه‌های مشتری، افزایش ایمنی لوازم خانگی و صرفه جویی در زمان است.
از دیگر امکانات کلیدی تعمیرگاه مجازی مرکزی امکان سفارش آنلاین می‌باشد. شما تنها کافیست با مراجعه به بخش «سفارش آنلاین» در وب سایت، با شرح نام برند و مدل محصول، نام و نام خانوادگی و اطلاعات تماس خود مشکلات خود در زمینه تعمیرات یخچال فریزر را با متخصصین ما از طریق ارسال پیام مستقیم به واحد فنی مطرح نمایید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان