سخن روز: --- اشتباه کردن، اشتباه نیست، در اشتباه ماندن، اشتباه است. ( ناشناس) ---

از ما حمايت کنيد
به مهندسي جوش امتياز دهيد

ارسال پاسخ 
بهترین سایت برای انجام پروژه های جوشکاری کدوم سایته ؟
۱۳۹۹/۹/۴, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #1
بهترین سایت برای انجام پروژه های جوشکاری کدوم سایته ؟
سلام دوستان من دفتر خدماتی دارم و پروژه های جوشکاری و ماشین آلات صنعتی زیاد به پستم میخوره میخواستم ببینم سایتی هست تو این زمینه که باهاش کار کرده باشید و ازشون راضی بوده باشید ممنون میشم بهم بگید که منم ازشون استفاده کنم واسه کارایی که میگیرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۹/۹/۵, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: بهترین سایت برای انجام پروژه های جوشکاری کدوم سایته ؟
(۱۳۹۹/۹/۴ ۰۱:۰۲ صبح)abass_khalilzade نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من دفتر خدماتی دارم و پروژه های جوشکاری و ماشین آلات صنعتی زیاد به پستم میخوره میخواستم ببینم سایتی هست تو این زمینه که باهاش کار کرده باشید و ازشون راضی بوده باشید ممنون میشم بهم بگید که منم ازشون استفاده کنم واسه کارایی که میگیرم
سلام
منظور از جوشکاری و ماشین آلات صنعتی یعنی همون جوشکاری هایی که برای ساختمون ها انجام میشه ؟ یا واسه پروژه های بزرگ؟
خیلی خشن به نظر میاد کارتون Rolleyes
۱۳۹۹/۹/۸, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #3
(۱۳۹۹/۹/۴ ۰۱:۰۲ صبح)abass_khalilzade نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
شرکت پارسیان لیزر تمام کارهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مارو چه بزرگ و کوچیک انجام میده و ازشون راضی هستیم. سر قیمت هم به مشکل برنمیخوری باهاشون
۱۳۹۹/۹/۸, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #4
(۱۳۹۹/۹/۸ ۱۲:۳۵ صبح)behrang2021 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
شرکت پارسیان لیزر تمام کارهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مارو چه بزرگ و کوچیک انجام میده و ازشون راضی هستیم. سر قیمت هم به مشکل برنمیخوری باهاشون
سلام اتفاقا منم اسم شرکت پارسیان لیزر رو خیلی شنیده بودم ولی نمیدونستم دقیقا چه کاری انجام میدن الان متوجه شدم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان